O Firmie Oferta Serwis Kontakt


strona główna


e-mail

Oferta - typy
Maszyny i linie pakujące w taśmę z folii termokurczliwej
Maszyny pakujące w półrękaw z folii termokurczliwej
Tunele obkurczające
Owijarki palet OP
Automaty wielozadaniowe AW
Zgrzewarki
Transportery, stoły obrotowe i inne urządzenia
Serwis
usługi gwarancyjne
usługi pogwarancyjne
remonty i modernizacje maszyn pakujących
szkolenia w zakresie maszyn pakujących
Folie, materiały opakowaniowe i opakowania
Materiały eksploatacyjne i części zamienne do maszyn pakujących
Nagrody i dyplomy


Subskrypcja


stat4u
Maszyny i linie pakujące w taśmę z folii termokurczliwej


Maszyny i linie pakujące z modułem owijającym w taśmę z folii termokurczliwej TKz, LPR i LPA
są przeznaczone do grupowania pojedynczych opakowań i innych wyrobów w zbiorcze pakiety, owijania i zamykania ich w tuleję z taśmy folii termokurczliwej
oraz obkurczania w zwarte i estetyczne pakiety z bocznymi łezkami.

Wszystkie modele już w wersji standardowej, posiadają trwałe i funkcjonalne wyposażenie renomowanych firm.
Sterownik mikroprocesorowy, który umożliwia Operatorowi wygodnie nastawiać wszystkie robocze parametry maszyny oraz monitorować wyświetlane komunikaty bieżące, awaryjne i serwisowe. Między innymi obsługuje funkcje: terminy przeglądów serwisowych maszyny, kalendarz i zegar czasu rzeczywistego, ilość przepracowanych godzin, licznik wykonanych cykli i uzyskiwanej wydajności pakowania, pamięć pięciu zestawów ustawień roboczych, sygnalizacje zaniku i kolejności fazy i wiele innych parametrów.

Maszyny są produkowane z najlepszych materiałów z użyciem najnowszych technologii przyjaznych dla środowiska Spełniają wymagania najbardziej wymagających Użytkowników oraz wymagania bezpieczeństwa obowiązujących norm PN- EN oraz przepisy Dyrektywy Maszynowej 98/37/EC. System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001:2000.

Modułowa konstrukcja umożliwia dowolną konfigurację każdego modelu do indywidualnych potrzeb Inwestora. Bez względu na to, jaką maszynę wybierzemy możemy być pewni, że jest to bardzo dobry wyrób gwarantujący najlepszą jakość i niski koszt pakowania oraz, że jest ekstremalnie niezawodna.


powiększ
Linia półautomatyczna LPR101
Maszyna o zwartej konstrukcji na kółkach. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający przepływowy i maszynę zawijającą w tuleje z folii termokurczliwej podawanej z dwóch rolek ze zgrzewadłem impulsowym oraz płytą i zgarniaczem do formowania pakietów.

» zobacz więcej

powiększ
Linia półautomatyczna LPR102
W zestawie: tunel obkurczający i maszyna zawijająca w tuleję z taśmy folii termokurczliwej podawanej z dwóch rolek ze zgrzewadłem impulsowym.

» zobacz więcej

powiększ
Linia półautomatyczna LPR301nb-nagrzewnice boczne
Maszyna o zwartej konstrukcji na kółkach. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający przepływowy i maszynę zawijającą w tuleje z folii termokurczliwej podawanej z dwóch rolek ze zgrzewadłem impulsowym.

» zobacz więcej

powiększ
Pakowarka komorowa TKz
Na jednej ramie i kółkach, tunel obkurczający komorowy ze zgrzewarka listwową. Przystosowana do owijania w taśmę z folii termokurczliwej podawanej z jednej rolki lub do pakowania w pół rękaw folii.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA101
Uniwersalna maszyna o zwartej konstrukcji na kółkach. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający przepływowy i maszynę zawijającą w tuleję z folii termokurczliwej podawanej z dwóch rolek ze zgrzewadłem stałocieplnym.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA102 - zgrzewanie w osi rulonu.
Specjalna maszyna o zwartej konstrukcji na kółkach. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający przepływowy i maszynę zawijającą w tuleję z folii termokurczliwej podawanej z dwóch rolek ze zgrzewadłem stałocieplnym.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA103
Uniwersalna maszyna o zwartej konstrukcji na kółkach. W zestawie transporter czołowy, który przejęte z innej linii kartony, umieszcza na podnoszonej płycie, skąd pneumatyczny zgarniacz przesuwa je za linię zgrzewania.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA105
Specjalna szeroka przystosowana do pakowania ułożonych warstwowo gontów. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający przepływowy i maszynę zawijającą w tuleję z folii termokurczliwej podawanej z dwóch rolek ze zgrzewadłem stałocieplnym oraz transporterem czołowym.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA105nb – boczne nagrzewnice.
Przeznaczenie; magazyny i centra logistyczne, hurtownie i sklepy internetowe - zabezpieczanie folią kartonów itp. wyrobów (również lekkich) na czas transportu do Klienta. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający przepływowy i maszynę zawijającą w tuleję z folii termokurczliwej podawanej z dwóch rolek ze zgrzewadłem stałocieplnym oraz zespół transporterów z inteligentnym systemem przejmowania, centrowania i selekcji przemieszczanych kartonów.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA105
Uniwersalna maszyna o zwartej konstrukcji na kółkach. Przeznaczona do pakowania zgrupowanych na tackach opakowań, kartonów, itp. wyrobów. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający przepływowy i maszynę zawijającą w tuleję z folii termokurczliwej podawanej z dwóch rolek ze zgrzewadłem stałocieplnym oraz transporterem czołowym.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA106
Maszyna przystosowana do pakowania wyrobów płaskich wielko-gabarytowych w linii produkcyjnej lub do pracy samodzielnej w firmach logistycznych, dystrybucyjnych itp

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA107
W zestawie osadzony na jednej ramie tunel obkurczający z maszyną owijającą w pionową tuleję z taśmy folii termokurczliwej wyrobów cylindrycznych lub ułożonych w warstwy np. talerzy itp

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA108
Przystosowana do pakowania listew itp. elementów. W zestawie tunel obkurczający przepływowy i maszyna zawijającą w tuleję z folii termokurczliwej podawanej z dwóch rolek ze zgrzewadłem stałocieplnym.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA201
W zestawie osadzony na jednej ramie tunel obkurczający z maszyną owijającą w tuleję z taśmy folii termokurczliwej i moduł grawitacyjnego formowania pakietu na transporterze wielorzędowym.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA201 – opakowań na tackach itp.
W zestawie osadzony na jednej ramie tunel obkurczający z maszyną owijającą w tuleję z taśmy folii termokurczliwej i transporterem bocznym.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA201 ze stołem obrotowym.
W zestawie osadzony na jednej ramie tunel obkurczający z maszyną owijającą w tuleję z taśmy folii termokurczliwej i moduł grawitacyjnego formowania pakietu na transporterze wielorzędowym

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA202 z płytą pośrednią
W zestawie osadzony na jednej ramie tunel obkurczający z maszyną owijającą w tuleję z taśmy folii termokurczliwej z modułem formowania pakietu na płycie pośredniej.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA202 z płytą pośrednią i dodatkowym transporterem.
W zestawie osadzony na jednej ramie tunel obkurczający z maszyną owijającą w tuleję z taśmy folii termokurczliwej z modułem formowania pakietu na płycie pośredniej.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA203 – pakiety wielowarstwowe.
Osadzony na jednej ramie tunel obkurczający z maszyną owijającą w tuleję z taśmy folii termokurczliwej oraz moduł formowania pakietu wielorzędowego i wielowarstwowego

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPAtc 01
z formowaniem i zamykaniem tacek z obrzeżami jednotorowa.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA2t 01
W zestawie osadzony na jednej ramie 2 torowy tunel obkurczający z dwu torową maszyną owijającą w tuleję z taśmy folii termokurczliwej i transporter wielorzędowy z modułem formowania pakietów.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA2t 01 ze stołem obrotowym.
W zestawie osadzony na jednej ramie 2 torowy tunel obkurczający z dwu torową maszyną owijającą w tuleję z taśmy folii termokurczliwej i moduł grawitacyjnego formowania pakietu na transporterze wielorzędowym

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPA2t 01 ze stołem obrotowym.
W zestawie osadzony na jednej ramie 2 torowy tunel obkurczający z dwu torową maszyną owijającą w tuleję z taśmy folii termokurczliwej i moduł grawitacyjnego formowania pakietu na transporterze wielorzędowym.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPAtc2t 01 z podawaniem tacek płaskich, dwutorowa.
Osadzone na jednej ramie: 2 torowy tunel obkurczający z dwu torową maszyną owijającą w tuleję, moduły podawania tacek płaskich oraz transporter wielorzędowy z modułem formowania pakietów.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania automatycznego LPAtc2t 02 z podawaniem formowaniem i zamykaniem tacek z krawędziami, dwutorowa.
Osadzone na jednej ramie: 2 torowy tunel obkurczający z dwu torową maszyną owijającą w tuleję, moduły podawania, formowania, napełniania i zamykania tacek z obrzeżami oraz transporter wielorzędowy z modułem formowania pakietów.

» zobacz więcej
powrót do góry
Copyright by Termopak 2008' All rights reserved.