O Firmie Oferta Serwis Kontakt


strona główna


e-mail

Oferta - typy
Maszyny i linie pakujące w taśmę z folii termokurczliwej
Maszyny pakujące w półrękaw z folii termokurczliwej
Tunele obkurczające
Owijarki palet OP
Automaty wielozadaniowe AW
Zgrzewarki
Transportery, stoły obrotowe i inne urządzenia
Serwis
usługi gwarancyjne
usługi pogwarancyjne
remonty i modernizacje maszyn pakujących
szkolenia w zakresie maszyn pakujących
Folie, materiały opakowaniowe i opakowania
Materiały eksploatacyjne i części zamienne do maszyn pakujących
Nagrody i dyplomy


Subskrypcja


stat4u
Zgrzewarkipowiększ
Zgrzewarka listwowa ZL101
wyposażona w zgrzewadło impulsowe do grubych, wielokrotnie złożonych folii z dwustronnym zgrzewem 2+1 i system korekty czasu zgrzewania. Docisk ręczny z podtrzymaniem elektromagnetycznym na czas zgrzewania. Moduł odcinania foli. Pr

» zobacz więcej

powiększ
Zgrzewarka listwowa ZL102
wyposażona w zgrzewadło impulsowe 2+1 i system korekty czasu zgrzewania. Docisk ręczny z podtrzymaniem elektromagnetycznym na czas zgrzewania.

» zobacz więcej

powiększ
Zgrzewarka listwowa ZL103
wyposażona w: zgrzewadło listwowe impulsowe 2+1 z systemem korekty czasu zgrzewania oraz stolik do grupowania pakietów zbiorczych. Docisk nożny.

» zobacz więcej

powiększ
Zgrzewarka ZL104/300
wyposażona w: zgrzewadło stałocieplne z regulatorem temperatury, docisk nożny. Stolik podtrzymujący opakowanie. Gorący znakownik z datą produkcji - opcja. Lakier proszkowy RAL 7035. Przeznaczona do zamykania napełnionych woreczków.


powiększ
Zgrzewarka nożycowa ZL201
Przystosowana do zamykania napełnionych worków podwójnym dwustronnym zgrzewem. Posiada zgrzewadło impulsowe do zgrzewania grubych wielokrotnie złożonych folii, które jest wyposażone w korektę temperatury i podtrzymanie elektromagnetyczne w czasie zgrzewania. Docisk ręczny. Wersja automatyczna do wmontowania w linię produkcyjną - opcja. Lakier proszkowy RAL7035.


powiększ
Zgrzewarka nożycowa ZL202
wyposażona w zgrzewadło impulsowe 2+1do grubych wielokrotnie złożonych folii ze zgrzewem dwustronnym i systemem korekty czasu zgrzewania. Docisk ręczny z podtrzymaniem elektromagnetycznym na czas zgrzewania. Moduł odcinania foli - opcja.

» zobacz więcej

powiększ
Pakowarka garderoby PG600
przeznaczona jest do profesjonalnego pakowania w rękaw z folii artykułów wiszących na wieszakach. Każdy artykuł zapakowany w przezroczystą folię eksponuje zalety pakowanego wyrobu oraz zapobiega przed zabrudzeniem i zakurzeniem zarówno w czasie transportu, ekspozycji i sprzedaży.

» zobacz więcej
powrót do góry
Copyright by Termopak 2008' All rights reserved.