O Firmie Oferta Serwis Kontakt


strona główna


e-mail

Oferta - typy
Maszyny i linie pakujące w taśmę z folii termokurczliwej
Maszyny pakujące w półrękaw z folii termokurczliwej
Tunele obkurczające
Owijarki palet OP
Automaty wielozadaniowe AW
Zgrzewarki
Transportery, stoły obrotowe i inne urządzenia
Serwis
usługi gwarancyjne
usługi pogwarancyjne
remonty i modernizacje maszyn pakujących
szkolenia w zakresie maszyn pakujących
Folie, materiały opakowaniowe i opakowania
Materiały eksploatacyjne i części zamienne do maszyn pakujących
Nagrody i dyplomy


Subskrypcja


stat4u
Maszyny pakujące w półrękaw z folii termokurczliwej


Maszyny pakujące w półrękaw z folii termokurczliwej TZ, AK, PKL, PK, PKk, LPK i LPKk.
są przeznaczone do pakowania różnych artykułów w jednokrotnie złożoną folię tzw półrękaw.
Owinięty szczelnie folią wyrób, po obkurczeniu uwydatnia swoje walory estetyczne
oraz jest zabezpieczony przed uszkodzeniem, zabrudzeniem i dostępem
w czasie dystrybucji i transportu.

Stosowane w maszynach zgrzewadła impulsowe z unikalnym systemem korekty temperatury, zapewniają powtarzalną jakość każdego zgrzewu oraz wydłużają trwałość elektrod zgrzewających. Znacznie ograniczają zwęglanie i klejenie się foli oraz wydzielanie szkodliwych oparów.
Maszyny pracują na wszystkich dostępnych w handlu foliach typu; Poliolefina, PVC, PE itp.

Wszystkie modele TZ, AK, PKL, PK i LPK już w wersji podstawowej posiadają niezawodne, trwałe i funkcjonalne wyposażenie renomowanych firm. Sterownik mikroprocesorowy, który umożliwia Operatorowi wygodnie nastawiać wszystkie robocze parametry maszyny oraz monitorować wyświetlane komunikaty bieżące, awaryjne i serwisowe. Między innymi obsługuje funkcje: terminy przeglądów serwisowych maszyny, kalendarz i zegar czasu rzeczywistego, ilość przepracowanych godzin, licznik wykonanych cykli i uzyskiwanej wydajności pakowania, pamięć pięciu zestawów ustawień roboczych, sygnalizacje zaniku i kolejności fazy i wiele innych.

Modułowa konstrukcja umożliwia dowolną konfigurację każdego modelu do indywidualnych potrzeb Inwestora. Bez względu na to, jaką maszynę wybierzemy możemy być pewni, że jest to bardzo dobry wyrób gwarantujący najlepszą jakość i niski koszt pakowania oraz, że jest ekstremalnie niezawodna.

Maszyny są produkowane z najlepszych materiałów z użyciem najnowszych technologii przyjaznych dla środowiska Spełniają wymagania najbardziej wymagających Użytkowników oraz wymagania bezpieczeństwa obowiązujących norm PN- EN oraz przepisy Dyrektywy Maszynowej 98/37/EC. System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001:2000.


powiększ
Półautomat kątowy TZ101
to Compaktowa maszyna na kółkach. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający oraz pakowarkę kątową z przesuwną płytą rozdzielania folii zintegrowaną z pojemnikiem na folię.

» zobacz więcej

powiększ
Półautomat kątowy TZ102
to Compaktowa maszyna na kółkach. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający oraz pakowarkę kątową z przesuwną płytą rozdzielania folii zintegrowaną z pojemnikiem na folię.

» zobacz więcej

powiększ
Półautomat kątowy TZ104
to Compaktowa maszyna na kółkach. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający oraz pakowarkę kątową z trójkątnym rozdzielaczem folii i przesuwną płytą grupowania. Automatyczny docisk zgrzewadła z regulowaną wysokością osi zgrzewania. Docisk zgrzewadła automatyczny.

» zobacz więcej

powiększ
Półautomat kątowy TZ301
to Compaktowa maszyna na kółkach. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający oraz nożycową pakowarkę kątową z przesuwną płytą rozdzielania folii, zintegrowaną z pojemnikiem na folię. Ręczny docisk zgrzewadła z podtrzymaniem elektromagnetycznym. Regulowana wysokość osi zgrzewan

» zobacz więcej

powiększ
Półautomat kątowy TZ302
to Kompaktowa maszyna na kółkach. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający oraz nożycową pakowarkę kątową z trójkątnym rozdzielaczem folii i przesuwną płytą grupowania.

» zobacz więcej

powiększ
Automat kątowy AK101
to Compaktowa maszyna na kółkach. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający oraz nożycową pakowarkę kątową z trójkątnym rozdzielaczem folii i transporterem.

» zobacz więcej

powiększ
Automat kątowy AK102
W zestawie moduł owijająco zgrzewający z trójkątnym rozdzielaczem i modułem podwijania folii oraz tunel obkurczający TP.

» zobacz więcej

powiększ
Pakowarka kloszowa PKL
to zwarta konstrukcja na kółkach. Osadzono na niej kątowe zgrzewadło z kloszem obkurczającym. Sterownik mikroprocesorowy zapewnia Operatorowi wygodne nastawianie wszystkich parametrów roboczych maszyny oraz monitorować komunikaty bieżące, awaryjne i serwisowe.

» zobacz więcej

powiększ
Pakowarka kątowa PK101
Na jednej ramie osadzono zgrzewadło impulsowe z ręcznym dociskiem i elektromagnetycznym podtrzymaniem podczas zgrzewania. Płytę rozdzielania folii zintegrowaną z pojemnikiem na folię.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania LPKk101
Na jednej ramie osadzono zgrzewadła - wzdłużne i poprzeczne z ręcznym dociskiem, trójkątny rozdzielacz folii z płytą. Pod zgrzewadłem transporter rolkowy. Moduł wydawania folii z aktywnym hamulcem.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania LPK101

W zestawie pakowarka kątowa PK101 z tunelem obkurczającym TP201. Po umieszczeniu pakowanego wyrobu w rozchylonej folii za linią zgrzewania, następuje zamknięcie półrękawka. Umieszczone na transporterze opakowanie jest przemieszczane do tunelu obkurczającego.» zobacz więcej

powiększ
Pakowarka kątowa PK102
Na jednej ramie osadzono zgrzewadło impulsowe z dociskiem automatycznym i regulowaną wysokością osi zgrzewania. Płytę rozdzielania folii zintegrowaną z pojemnikiem na folię. Transporter pod zgrzewadłem.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania LPK102 dwustanowiskowa

W zewstawie dwie pakowarki kątowe PK102 z tunelem obkurczającym TP201 i transporterem taśmowym. Po umieszczeniu pakowanego wyrobu w rozchylonej folii za linią zgrzewania, następuje zamknięcie półrękawka.

» zobacz więcej

powiększ
Pakowarka kątowa PK103
Na jednej ramie osadzono zgrzewadło impulsowe z ręcznym dociskiem. Trójkątny rozdzielacz folii z płyta. Płyta pod zgrzewadłem. Moduł zwijania odpadów folii- opcja.
» zobacz więcej

powiększ
Pakowarka kątowa PK104
Na jednej ramie osadzono zgrzewadło impulsowe z dociskiem automatycznym i regulowaną wysokością zgrzewania. Trójkątny rozdzielacz folii z płyta. Transporter pod zgrzewadłem.

» zobacz więcej

powiększ
Pakowarka kątowa PK111
Na jednej ramie osadzono zgrzewadło impulsowe z ręcznym dociskiem i podtrzymaniem elektromagnetycznym podczas zgrzewania. Płytę rozdzielania folii i płytę pod zgrzewadłem. Moduł zmotoryzowanego wydawania folii.

» zobacz więcej

powiększ
Pakowarka nożycowa PKk201
Na jednej ramie osadzono zgrzewadła nożycowe - wzdłużne i poprzeczne z ręcznym dociskiem i regulowaną wysokością osi zgrzewania. Trójkątny rozdzielacz folii z przesuwną płytą grupowania. Pod zgrzewadłem rolki.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania LPKk201
W zestawie: pakowarka nożycowa z trójkątnym rozdzielaczem PKk201 i tunel obkurczający TP. Pakowarka przeznaczona jest do pakowania w jednokrotnie złożoną folię typu półrękaw różnych wyrobów a szczególnie płaskich, długich i szerokich.

» zobacz więcej

powiększ
Linia pakowania LPKk202
w zestawie: Pakowarka nożycowa PKk202. Na jednej ramie osadzono zgrzewdła, wzdłużne i poprzeczne z ręcznym dociskiem i regulowaną wysokością zgrzewania. Trójkątny rozdzielacz folii zintegrowany z transporterem.

» zobacz więcej

powiększ
Pakowarka kątowa PK302
Na jednej ramie osadzono nożycowe zgrzewadło impulsowe z ręcznym dociskiem i regulowaną wysokością osi zgrzewania. Trójkątny rozdzielacz folii z płytą. Transporter taśmowy pod zgrzewadłem. Moduł zwijania odpadów folii - opcja.

» zobacz więcej
powrót do góry
Copyright by Termopak 2008' All rights reserved.